Doborowe szkoły językowe

Państwo: Polska
Miasto: Warszawa
Imię i nazwisko: Janina Borek
Kontakt mailowy: borekjanka@o2.pl
Opis:
Szukam najlepszych szkół językowych które nie mają problemów z nauczaniem języka polskiego. A dokładniej szukamy fachowców którzy będą w stanie sprawić, że grupa 30 osób z Japonii w przeciągu kilku miesięcy będzie w stanie nauczyć się doskonale języka polskiego. Żeby jednak nie było za wiele zgłoszeń, aby nie odzywały się osoby które niekoniecznie mogą sprostać temu zadaniu to małe wytyczne.
Na pewno doświadczone szkoły językowe, mające coś takiego jak referencje, posiadające określonej jakości rozwiązania w zakresie działania pod tytułem nauka polskiego. Do tego oczywiście odpowiednie warunki stworzone dla osób uczeszczających na kurs i przystępne ceny. Zapraszam zatem do korzystania i reklamowania się w tym miejscu


Imię i nazwisko: Kamil Popek
Treść:
Polecam korzystanie z najlepszych rozwiązań, zachęcam do znajdowania wszystkiego co najlepsze w szkole Kwitnąca Wiśnia. Wieloletnie doświadczenie, umiejętności nie tylko nauczania polskiego ale również wielu aspektów stricte kulturowych. To właśnie wszystko prowadzi do faktów związanych z tym, że otrzymać możecie to co najlepsze.